آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی

رده بندی دور سوم لیگ برتر گروه زوج

رده بندی دور سوم لیگ برتر گروه فرد

صفحه نخست > اخبار > مسابقات بین المللی > جام باشگاه های آسیا > پتروشیمی در رده چهارم مسابقات باشگاهی آسیا ایستاد

پتروشیمی در رده چهارم مسابقات باشگاهی آسیا ایستاد

 

 

دیدار رده بندی بیست و شمین دوره مسابقات بسکتبال باشگاه های آسیا امروز شنبه میان دو تیم پتروشیمی بندر امام و آستانه قزاقستان در شنزو چین برگزار شد. در این دیدار شاگردان مهران شاهین طبع مقابل حریف خود با نتیجه81بر78 ... شکست خوردند.

نتیجه کامل این بازی به شرح زیر است:

* پتروشیمی بندر امام 78 - آستانه قزاقستان 81

(17 بر 19)، (20 بر 19)، ( 24 بر 24)، (17 بر 19)

با رقم خوردن این نتیجه در دیدار رده بندی مسابقات باشگاه های آسیا، تیم پتروشیمی در رده چهارم این رقابت ها ایستاد و با یک پله سقوط به کار خود در این دوره پایان داد. این تیم سال گذشته نیز نماینده کشورمان در مسابقات باشگاهی آسیا بود که از صعود به فینال باز ماند، اما در دیدار رده بندی با کسب پیروزی جایگاه سوم و مدال برنز را از آن خود کرد. پتروشیمی بندر امام در حالی در دیدار امروز برابر آستانه قزاقستان شکست خورد که در روز نخست مسابقات نیز مقابل همین تیم نتیجه را واگذار کرده بود.

نماینده کشورمان بعد از شکست در اولین دیدار خود نمایندگان فلسطین، فیلیپین و تایلند را از پیش رو برداشت و به عنوان تیم دوم گروه اول راهی یک چهارم نهایی شد. پتروشیمی در این مرحله تایگرز چین تایپه را شکست داد، اما روز گذشته در مرحله نیمه نهایی مغلوب الریاضی لبنان شد و نتوانست به فینال صعود کند. پتروشیمی سال گذشته نیز در مسابقات باشگاه های آسیا مقابل الریاضی لبنان شکست خورده بود.

 پیش از دیدار رده بندی مسابقات بسکتبال باشگاه های آسیا، دیدارهای تعیین رده بندی جایگاه پنجم تا هشتم مسابقات برگزار شد که طی آن تایگرز چین تایپه مقابل الاهلی امارات 103 بر 58 پیروز شد و در جایگاه هفتم ایستاد. همچنین چوکر توگو فیلیپین نیز مقابل مونو ومتایرز تایلند 89 بر 79 پیروز شد و به عنوان پنجم دست یافت.

بیست و ششمین دوره مسابقات بسکتبال باشگاه های آسیا تا ساعاتی دیگر با برگزاری دیدار فینال میان دو تیم الریاضی لبنان و ژینجیانگ چین به پایان می رسد.