آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی

رده بندی دور سوم لیگ برتر گروه زوج

رده بندی دور سوم لیگ برتر گروه فرد

صفحه نخست > اخبار > اخبار فدراسیون > محمود مشحون در جلسه هماهنگی تیم های ملی: تنها با کار گروهی موفق می شویم

محمود مشحون در جلسه هماهنگی تیم های ملی: تنها با کار گروهی موفق می شویم

 

 

timha

 

جلسه هماهنگی تیم های ملی با ریاست محمود مشحون رییس فدراسیون بسکتبال برگزار شد.

به گزارش سایت فدراسیون بسکتبال، در این نشست که با حضور محمود مشحون رییس فدراسیون بسکتبال، بیژن قهرمان لو رییس کمیته فنی ، محمدرضا مشحون رییس سازمان تیم های ملی، نادرکاشانی عضو کمیته فنی فدراسیون، دکتر علی توفیق دبیر فدراسیون، قاسم کیانی سخنگوی فدراسیون، کادر فنی تیم های ملی بزرگسالان، جوانان 2016، جوانان 2018، ، جوانان 2020، نوجوانان 2017 و نوجوانان 2019  برگزار شد در رابطه با مهمترین نیازمندی های تیم های ملی بحث و تبادل نظر شد و هر یک از سرمربیان، مربیان و سرپرستان به تفکیک به نقاط قوت  ضعف موجود پرداختند و نیازمندی های خود را با توجه به رویدادهای مهم آسیایی و بین المللی پیش رو و لیگ ارایه کردند.

در این نشست مقرر شد برای هر چه بهتر برگزار شدن اردوی تیم های ملی بدون نقص ، کم اشتباه و با خروجی بیشتر تعامل تنگاتنگی بین کادر فنی تیم های ملی و فدراسیون بسکتبال وجود داشته باشد.

محمود مشحون رییس فدراسیون بسکتبال نیز در بخشی از مهمترین پیشنهادات و خواسته هایی که از اعضای حاضر داشت گفت: بسکتبال رشته ای گروهی است که نیازمند کار و فکر گروهی است. بی تردید ما با دوازده فکر هماهنگ با یکدیگر در یک تیم می توانیم موفق شویم . باید اعتقاد مطلق داشته باشیم که تنها با کار گروهی می توان نتیجه گرفت نه تصمیمات فردی.

وی تصریح کرد: بنابراین اگر هر یک از شما با یکدیگر در رده های مختلف تیم های ملی و فدراسیون همکاری نداشته باشید موفق نخواهید شد.

رییس فدراسیون بسکتبال با تقدیر از فعالیت صادقانه و بدون چشم داشت کادر فنی و سرپرستی تیم های ملی گفت: بی تردید فعالیت صادقانه شما سبب کسب نتایج تاریخی در ورزش بسکتبال شده و من صمیمانه از شما سپاسگذارم اما تنها نظم و انضباط بیشتر را می خواهم که تیمهای ملی کمترین آسیب را ببیند و فدراسیون بسکتبال بیشترین بهره وری را داشته باشد.

وی خطاب به مربیان حاضر در این نشست خواستار هماهنگی و هم سو شدن با برنامه های نناد ترونیک ( هماهنگ کننده و سوپروایزر تیم های ملی ) شد و گفت: از شما می خواهم با برنامه های جدید تدوین شده در فدراسیون بسکتبال در زمینه تیم های ملی هم سو شوید و با نناد همکاری لازم را انجام دهید. همچنین کلیه برنامه های تیم های ملی باید از طریق سازمان تیم های ملی و فدراسیون بسکتبال اجرایی شود.

مشحون در پایان صحبت های خود در رابطه با بایرمن توضیحاتی را ارایه کرد و گفت: آخرین پیغامی که به صورت مکتوب از بایرمن برای بازگشت به ایران وجود دارد به 25 فوریه بازمی گردد. وی بارها خواستار بازگشت به ایران شده است و طی چند پیام با ابراز پشیمانی از عملکرد خود در قبال ایران ، این تصمیم را بزرگترین خطای زندگی اش یاد کرده است.

رییس فدراسیون بسکتبال خاطر نشان کرد: وی تاکید کرده است که با هر نوع قراردادی که فدراسیون بسکتبال ایران در نظر بگیرد موافق بازگشت به ایران است، اما با مشورت های متعددی که فدراسیون بسکتبال در این زمینه انجام داده به این نتیجه رسیدیم که باز گشت وی به هیچ وجه مصلحت نیست و نباید از یک مسیر دوبار حرکت کرد.