فهرست تیم‌ها و بازیکنان جدول رده‌بندی مسابقات برنامه و نتایج مسابقات برترین ها ی لیگ برتر

مقام سومی پتروشیمی بندرامام در مسابقات لیگ حرفه ای بسکتبال

 

پرونده دیدار رده بندی مسابقات لیگ حرفه ای بسکتبال با مقام سومی پتروشیمی بندر امام بسته شد.

 

13930829225752925 PhotoL

 

ادامه مطلب...

اعلام برنامه رقابت های فینال و رده بندی لیگ حرفه ای بسکتبال

 

دیدار فینال مسابقات لیگ حرفه ای 3 خرداد ماه وبازی رده بندی نیز 31 اردیبهشت ماه آغاز خواهد شد.

 

mah 1423

 

 

ادامه مطلب...

مهرام دومین فینالیست رقابت های لیگ حرفه ای بسکتبال

 

مهرام با کسب چهارمین پیروزی مقابل پتروشیمی بندرامام به دیدار نهایی صعود کرد.

 

mahram-petro

 

ادامه مطلب...

برنامه پخش تلویزیونی مرحله نیمه نهایی لیگ حرفه ای

 

بازی سوم مرحله نیمه نهایی لیگ حرفه ای بین پتروشیمی ماهشهر و مهرام به طور زنده از شبکه شما پخش خواهد شد. این بازی ساعت 16:30 پنجشنبه 23 اردیبهشت در سالن اندیشه شهرک بعثت ماهشهر برگزار می شود.


Semifinal-News-2



ادامه مطلب...

بازی سوم مرحله نیمه نهایی و آخرین فرصت پتروشیمی بندرامام

 

تیم دانشگاه آزاد با ثبت چهارمین پیروزی خود مقابل شهرداری گرگان در روز دوشنبه 21 اردیبهشت ماه صعود ش به بازی فینال را جشن گرفت.تیم مهرام نیز با کسب سه پیروزی از چهار بازی انجام شده نسبت به پتروشیمی بندرامام روی کاغذ از شانس بیشتری برای فینالیست شدن برخوردار است.

 

MAH-PET 1

 

ادامه مطلب...

24 بازیکن به اردوی تیم منتخب باشگاه‌های کشور دعوت شدند

 

فدراسیون بسکتبال 24 بازیکن را به اردوی تیم منتخب باشگاه‌های کشور دعوت کرد. زمان این اردو به مدت یک هفته، از تاریخ 24 تا 31 اردیبهشت خواهد بود. بازیکنان 4 تیم مهرام، پتروشیمی ماهشهر، دانشگاه آزاد و شهرداری گرگان که به مرحله نیمه نهایی لیگ حرفه‌ای صعود کردند، دراین تیم حضور ندارند. تیم منتخب باشگاه‌های کشور قرار است به مسابقات غرب آسیا در اردن اعزام شود. محمد کسائی پور (سرمربی)،  بهزاد افرادی (مربی) و سیامک ویسی (مربی) کادر فنی این تیم را تشکیل می‌دهند.

اسامی بازیکنان دعوت شده به شرح زیر است:

1- رامین هنرمند (پمینا اصفهان)، 2- محمد امجد (پمینا اصفهان)، 3- محسن مراد خانی (پمینا اصفهان)، 4- حامد بیگی (ثامن مشهد)، 5- علیرضا مرتضوی (ثامن مشهد)، 6- علی جمشیدی (ثامن مشهد)، 7- نیما بخشی (ثامن مشهد)، 8- سینا هادی‌زاده (ثامن مشهد)، 9- محمد خالقی‌فر (ثامن مشهد)، 10- ابراهیم بیگی (نفت امیدیه)، 11- سجاد محمدی (نفت امیدیه)، 12- رضا خالقی (شهرداری اراک)، 13- علی یارنجفی (شهرداری اراک)، 14- عدنان دورقی (صنعت نفت آبادان)، 15- یونس للـه زاده (صنعت نفت آبادان)، 16-  مهدی برون (صنعت نفت آبادان)، 17-  محمدباقر قمری (صنعت نفت آبادان)، 18-  اصغر کاردوست (صنعت نفت آبادان)، 19-  عماد سلمانی (صنعت نفت آبادان)، 20-  رضا رنجبر (هفت الماس قزوین)، 21-  محسن محمدی (هفت الماس قزوین)، 22-  محمدحسین پورمیاندسته (کاله مازندران)، 23-  کیوان ریاحی (شیمیدر تهران)، 24- پیام کیانی (شیمیدر تهران)

 

logo

صفحه 1 از 72