رده بندی دور سوم لیگ برتر گروه زوج

رده بندی دور سوم لیگ برتر گروه فرد

رده بندی لیگ دسته یک

برنامه مرحله پلی آف لیگ دسته یک

21

تلاش برای رسیدن به مرحله نهایی 

کمیته مسابقات فدراسیون برنامه مرحله حذفی لیگ دسته یک را به شرح زیر اعلام کرد.به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیمها در این مرحله در دو گروه به کار خود ادامه می دهند.

 

                                                                                                           برنامه مرحله اول دور پلی آف مسابقات بسكتبال ليگ دسته يك باشگاههاي كشور-سال 1395

گروه شمال :

مقام اول (مهرام تهران)-مقام دوم (پارسا فرش مشهد)-مقام سوم (هیئت بسکتبال کردستان)-مقام چهارم (قطران کاوه گرگان)-مقام پنجم(هیئت بسکتبال خراسان رضوی)-مقام ششم(آرارات تهران)-مقام هفتم(پرواز اصفهان)-مقام هشتم(هیئت بسکتبال البرز قزوین)

گروه جنوب :

مقام اول (نفت امیدیه)-مقام دوم (پتروشیمی بندرامام)-مقام سوم (پدافند رعد دزفول)-مقام چهارم (آدمیس میناب)-مقام پنجم (صنعت مس کرمان)-مقام ششم (مهروبان نوین)-مقام هفتم (ساحل نشینان بوشهر)-مقام هشتم (شهرداری اراک)

روز وتاريخ مسابقه

ساعت مسابقه

تيم ميزبان (روشن)

تيم ميهمان (تيره)

محل مسابقه

بازی اول

 

چهارشنبه

        95.12.18

16:00

شهرداری اراک

مهرام تهران

اراک

16:00

هیئت البرز قزوین

نفت امیدیه

قزوین

16:00

ساحل نشینان بوشهر

پارسا فرش مشهد

بوشهر

16:00

پرواز اصفهان

پتروشیمی بندرامام

اصفهان

16:00

مهروبان نوین

هیئت بسکتبال کردستان

ماهشهر

16:00

آرارات تهران

پدافند رعد دزفول

تهران-سالن آرارات

16:00

صنعت مس کرمان

قطران کاوه گرگان

کرمان

16:00

هیئت بسکتبال خراسان رضوی

آدمیس میناب

مشهد

بازی دوم

 

دوشنبه

95.12.23

16:00

مهرام تهران

شهرداری اراک

تهران-سالن آزادی

16:00

نفت امیدیه

هیئت البرز قزوین

امیدیه

16:00

پارسا فرش مشهد

ساحل نشینان بوشهر

مشهد

16:00

پتروشیمی بندرامام

پرواز اصفهان

پتروشیمی بندرامام

16:00

هیئت بسکتبال کردستان

مهروبان نوین

سنندج

16:00

پدافند رعد دزفول

آرارات تهران

دزفول

16:00

قطران کاوه گرگان

صنعت مس کرمان

گرگان

16:00

آدمیس میناب

هیئت بسکتبال خراسان رضوی

میناب

هفته سوم

"در صورت نیاز"

سه شنبه

95.12.24

16:00

مهرام تهران

شهرداری اراک

تهران-سالن آزادی

16:00

نفت امیدیه

هیئت البرز قزوین

امیدیه

16:00

پارسا فرش مشهد

ساحل نشینان بوشهر

مشهد

16:00

پتروشیمی بندرامام

پرواز اصفهان

پتروشیمی بندرامام

16:00

هیئت بسکتبال کردستان

مهروبان نوین

سنندج

16:00

پدافند رعد دزفول

آرارات تهران

دزفول

16:00

قطران کاوه گرگان

صنعت مس کرمان

گرگان