آگهی
آگهی
آگهی
آگهی
آگهی

رده بندی دور سوم لیگ برتر گروه زوج

رده بندی دور سوم لیگ برتر گروه فرد

صفحه نخست > بسکتبال بانوان

برگزاری مسابقات قهرمانی بسكتبال امیدبانوان

 

مرحله یک چهارم نهایی مسابقات قهرماني بسکتبال امید-گروه Bبانوان طی روزهای نهم تا یازدهم برگزار میشود

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بسكتبال این دوره ار رقابتها با حضور تیم های: اصفهان-قزوین-آذربایجان شرقی-خراسان رضوی
به ميزبانی استان اصفهان در شهر اصفهان برگزار مي گردد.رقابتها از بعدازظهر روز پنجشنبه 96/6/9 اغاز میشودوتا بعدازظهر روز شنبه  ادامه 96/6/11می یابد.

آدرس خوابگاه : اصفهان-اتوبان خیام-خیابان میرزا طاهر-روبروی شهرداری منطقه 9-مجتمع فرهنگی ورزشی امام علی(ع)
آدرس سالن : اصفهان-خ رباط دوم-کوی گل محمدی- سالن خانه بسکتبال

مسابقات قهرمانی بسکتبال دختران نوجوان

 

 

مرحله یک چهارم رقابتهای قهرمانی بسکتبال نوجوانان گروه Bطی روزهای هفدهم تا نوزدهم شهریور ماه برگزار خواهد شد

ادامه مطلب...

مسابقات قهرمانی بسکتبال دختران نوجوان

 

 

مرحله یک چهارم رقابتهای قهرمانی بسکتبال دختران نوجوان گروه Aطی روزهای شانزدهم تا هجدهم شهریور ماه برگزار خواهد شد .

ادامه مطلب...

مسابقات قهرمانی بسکتبال امید دختران

 

مرحله یک چهارم نهایی مسابقات قهرمانی کشور بسکتبال امید گروه B

ادامه مطلب...

سومین اردوی تدارکاتی دختران بسکتبالیست

 

image1اردوی تدارکاتی تیم های ملی بسکتبال نوجوانان وسه نفره دختران طی روزهای یازدهم الی سیزدهم شهریور ماه جاری در سالن بسکتبال مجموعه ورزشی آزادی برگزار خواهد شد

اسامی دختران نوجوان دعوت شده

1-غزل ملکی - تهران
2-عسل نسترن طهرنی - تهران
3-پیونیک آرکلیان - تهران
4-روژین طلاکوب - تهران
5-مریم شیرازی - تهران
6-عسل معصومی - تهران
7-نیناره زوکانی - تهران
8-فاطمه مرتضوی - تهران
9-زهرا عباس نژاد - تهران
10-رکسانا کریمی - اصفهان
11-سوگند رحمانی - اصفهان
12-پریسا حسین زاده - اصفهان
13-عسل محسنی - هرمزگان
14-حسنی حسینی - کرمانشاه
15-مژده نظری - فارس
16-فاطمه رستمی - فارس
17-آیدا گل محمدی - کردستان
18-فاطمه آقازادگان -قزوین
19-یگانه دشتکی - خراسان رضوی (نیشابور)
20-زینب غفاری - زنجان

اسامی مربیان و سرپرستان :

الهه دارستانی (سرمربی نوجوانان )
فریناز طائرپور(سرپرست نوجوانان)
پوران عباسی (مربی نوجوانان)

اسامی دعوت شدگان 3*3

گلاره کاکاونپور - تهران
آیرین آرتونیان - تهران
دلارام وکیلی - تهران
روژانا محمودی - کرمانشاه

اسامی مربی و سرپرست
افسانه حسن نائبی(مربی و سرپرست تیم 3 نفره)

اسامی قبول شدگان کلاس ارتقاء داوری درجه 3به 2بانوان

 

 
اسامی قبول شدگان کلاس ارتقاء داوری
 درجه 3به 2بانوان (سمنان )

 

1.مریم  -نصیری اصفهان
2.میترافتاحی -البرز
3.فاطمه نظری -آذربایجان غربی
4.کبری ببرزاده -تهران
5.سودابه صادقی -چهار محال و بختیاری
6.نرگس عظیمیان- چهارمحال و بختیاری
7.مریم شولی -خوزستان  
8.زهره مکوندی -خوزستان
9.فهمیه کرم پور -کرمان
10.مهسا مختاری -گیلان
11.حسنی محمدی -کرمانشاه
12.محدثه محمدی -کرمانشاه
13.شمین کر -گلستان
14.فرانک مقدم پور -مرکزی

 

صفحه 6 از 160